Dzień Języków Obcych 2014

To już 10 lat odkąd nauczycielki języka angielskiego organizują imprezę językową pod nazwą „Dzień języka angielskiego”. W tym roku impreza ta odbyła się 26 marca 2014 r. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych, aktorskich i wokalnych przed licznie zgromadzoną publicznością.

Każda klasa wystąpiła z programem artystycznym w języku angielskim. Można było obejrzeć interesujące scenki rodzajowe w wykonaniu uczniów klas młodszych (kl. I – V SP). Uczniowie starszych klas (kl. VI SP – III Gimn.) zaprezentowali swe talenty językowe i aktorskie w uwspółcześnionej wersji bajki „O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”.

Występy uczniów spotkały się z gorącą reakcją publiczności, wśród której rodzice stanowili bardzo liczną grupę. Dzień języka angielskiego to impreza, w której udowadniamy, że nauka języka angielskiego to nie tylko wysiłek i praca, ale przede wszystkim niezwykła zabawa i fascynująca przygoda.

Imprezę przygotowały: Agnieszka Cieżak i Marzena Zagajska – nauczycielki języka angielskiego.

Autor tekstu: Marzena Zagajska