Super klasa 2014/2015

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs o miano „Super Klasy”.

Jego podstawowym celem jest zintegrowanie zespołów klasowych, motywowanie do aktywności na rzecz szkoły i środowiska, promowanie nauki oraz pozytywnych zachowań.

ZAŁOŻENIA OGÓLNE:
• Konkurs adresowany jest do uczniów klasy IV-VI SP oraz I-III G i trwa do końca roku szkolnego.
• Konkurs odbywa się na zasadzie przyznawania punktów wg. skali opracowanej specjalnie na potrzeby tego konkursu.
• Sposób przyznawania punktów zawarty jest w regulaminie.
• Zwycięzcą konkursu zostaje klasa, która w rywalizacji międzyklasowej uzyska największą ilość punktów.
• Po pierwszym semestrze nastąpi wstępne podsumowanie wyników, które zostanie umieszone na tablicy ogłoszeń.
• Nagrodą w konkursie jest Puchar Dyrektora oraz specjalnie na tą okazję przygotowane medale.
• Miano „Super Klasy” przyznawane jest zarówno w Szkole Podstawowej jak i w Gimnazjum.

KRYTERIA RYWALIZACJI O TYTUŁ „SUPER KLASY” :
• średnia ocen klasy
• średnia ocen z zachowania
• frekwencja klasy
• aktywność w życiu szkolnym i pozaszkolnym

Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy POWODZENIA!!!

pobierz regulamin >>>

Zarząd Samorządu Uczniowskiego